Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPierwsza misja przyjazdowa typu Study Tour - branża Moda Polska

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-05 16:59:19
moda polska, misja przyjazdowa, branża mody polskiej, biżuteria, targi bursztynnicze, ambermart, 2018, spotkania b2b, międzynarodowe stowarzyszenie bursztynników, polska agencja inwestycji i handlu, paih

W dniach 4-7 września 2018 r. odbyła się pierwsza misja przyjazdowa typu Study Tour dla branży Moda Polska organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A.

Fot. Wspólne zdjęcie w centrum handlowym PTAK

 

Pierwsza z dwóch misji gościła przedstawicieli biznesu oraz prasy zagranicznej z Chin, Japonii, Stanów Zjednoczonych i Indii. Istotą samego wydarzenia było zaprezentowanie potencjału polskiego sektora mody polskiej i biżuterii poprzez udział w targach bursztynnicznych - AMBERMART 2018 i zwiedzanie polskich przedsiębiorstw prezentujących nowoczesną i dobrze zorganizowaną produkcję.

 

Fot. Spotkania B2B z polskimi przedsiębiorcami

 

Pierwszy dzień misji był poświęcony na odwiedzenie centrum handlowego PTAK, gdzie goście mogli zapoznać się z polskimi markami odzieżowymi oraz wziąć udział w spotkaniach B2B z polskimi przedsiębiorcami. W programie misji znalazła się również prezentacja dla polskich przedsiębiorców, w czasie której zostały omówione najważniejsze aspekty różnić międzykulturowych, mających wpływ na prowadzenie rozmów biznesowych.

 

Fot. Spotkania B2B z polskimi przedsiębiorcami

 

Tego samego dnia była okazja na zwiedzanie zakładów GATTA - znanych z produkcji rajstop oraz skarpet. Goście mogli zapoznać się z produktami podczas pokazu, a także zwiedzić hale produkcyjne czy magazyny. Dla gości misji często ważnym aspektem decydującym o podjęciu współpracy z daną marką było przykładanie wagi do sprawiedliwego wynagradzania pracowników czy zrównoważona produkcja zakładów.

 

Fot. Pokaz w siedzibie GATTA

 

Kolejny dzień misji to wizyta w zakładzie produkującym biustonosze - Corin, gdzie goście misji mogli zapoznać się z innowacyjnością danych projektów.

 

Fot. Goście misji w siedzibie Art7

 

Tego samego dnia misja przeniosła się do Gdańska i goście odwiedzili jedną z pracowni bursztynnicznych Art7, gdzie dowiedzieli się więcej o samym bursztynie i sposobach jego obróbki. Wieczorem razem z wystawcami i organizatorami targów goście misji wzięli udział w uroczystym bankiecie, na którym zostali przywitani przez Dyrektor Targów AMBERMART, Panią Ewę Rachoń.

 

Ostatniego dnia misji goście odwiedzili targi AMBERMART, na których mieli możliwość odwiedzenia wystawców i zapoznania się z polskimi firmami projektującymi biżuterię łączącą bursztyn z innymi metalami szlachetnymi. Podczas warsztatów bursztynniczych zostali przywitani przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników - Prezesa, Ryszarda Ulińskiego i Dyrektora Michała Kosiora. Same warsztaty poprowadził uznany w branży Giedymin Jabłoński.

 

Fot. Targi AMBERMART

 

Fot. Uczestnicy misji modowej

 

Fot. Warsztaty z obróbki bursztynu

 

Fot. Wykład nt. historii bursztynu przeprowadzony przez Giedymina Jabłońskiego

 

Dziękujemy naszym gościom za udział w misji - liczymy, że druga misja w 2019 roku będzie równie udana.