Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWiosna zaczyna się na Salonie Bielizny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-25 10:21:34
targi, łódź, polska, bielizna, branża bieliźniana, moda polska, 2019, wiosenny salon bielizny

Wiosenny Salon Bielizny odbędzie się w Łodzi w dniach 16-17 marca 2019 roku i będzie to ósma edycja imprezy, która przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży bieliźnianej. Na odwiedzających czekają dwa dni wypełnione nowymi kolekcjami oraz wiedzą na temat produktów i sprzedaży.

W przestronnej hali usytuowanych zostanie 56 stoisk, na których zaprezentują się polskie i zagraniczne marki produkujące bieliznę dzienną i nocną, damską i męską oraz kostiumy kąpielowe. Większość to, doskonale znani odwiedzającym, producenci, którzy po raz kolejny biorą udział w Salonie. Obok nich pojawią się po raz pierwszy: Bugatti, Comtessa, Comte, Dalia, Dorina, Esprit, James Bradley, Larezza, Mewa, Róża, Sassa Mode, Sawren, Saxx, Vena, Viania, Visti i Ysabel Mora. M.in. dzięki nowym wystawcom oferta każdej edycji jest niepowtarzalna.

 

 

Od początku celem Salonu Bielizny jest integracja wszystkich bieliźnianych profesjonalistów, począwszy od pojedynczego sklepu, poprzez hurtownie i dystrybutorów, a skończywszy na producentach i globalnych markach. Dlatego, z jednej strony, organizatorom tak bardzo zależy na biznesowym aspekcie spotkania, a z drugiej na przyjaznej, niespotykanej gdzie indziej, atmosferze życzliwości i zainteresowania. Wśród odwiedzających poprzednią edycję Salonu dominowali przedstawiciele sklepów i butików (67%), ale też pojawili się producenci i dystrybutorzy (13%) oraz przedstawiciele hurtowni (6%). Salon Bielizny to jedyna okazja, by zapoznać się z pełnymi kolekcjami firm, porozmawiać z osobami decyzyjnymi i podzielić się swoimi uwagami. To wielka szansa, by znaleźć nowe marki, które uzupełnią ofertę salonu lub hurtowni. W ciągu dwóch dni bieliźnianego święta organizatorzy zapraszają głównie na stoiska wystawców, ale też przygotowali dodatkowe atrakcje. Przede wszystkim będzie to pokaz mody pt. "Piękno każdej chwili", którym chcą zachęcić do celebrowania dnia codziennego i odnajdywania w nim magii. Na wybiegu zostaną pokazane głównie kolekcje na jesień 2019. Spragnionych wiedzy na pewno przyciągną wykłady i seminarium barfittingowe. Wśród prelegentów zobaczymy ekspertki z branży: Katarzynę Sałatę, Izabelę Sakutovą i Agnieszkę Sochę oraz specjalistów z innych dziedzin. Gościem specjalnym Salonu Bielizny będzie Dorota Wellman, prezenterka telewizyjna, dziennikarka, a także mówczyni motywacyjna, która postara się przekonać gości Salonu, że nie powinni bać się zmian. Ze swoją niespożytą energią i pozytywnym nastawieniem wydaje się idealnym dopełnieniem obecnych na Salonie prelegentek.

 

 

Zapraszamy serdecznie!

Rejestracja i więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.