Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Charkowa dla polskich firm włókienniczych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-21 14:04:00
misja gospodarcza, charków, ukraina, tkaniny, odzież, spotkania b2b, zagraniczne biuro handlowe w kijowie, zbh kijów, polska agencja inwestycji i handlu, paih, branżowy program promocji branży moda polska, bpp moda polska, 2019, misja gospodarcza do charkowa dla polskich firm włókienniczych

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. oraz Fashion Globus Ukrainie serdecznie zapraszają polskich producentów tkanin do udziału w Misji Gospodarczej do Charkowa, która odbędzie się w dniach 8-10 kwietnia 2019 r.

Celem wydarzenia jest nawiązanie współpracy gospodarczej polskich producentów tkanin na rynku ukraińskim, a w szczególności z ukraińskimi producentami odzieży. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców ZBH Kijów oraz Fashion Globus Ukrainie wraz z Partnerami postanowili podjąć się organizacji Misji Gospodarczej polskich przedsiębiorców do Charkowa. Misja organizowana jest wspólnie z Partnerami: Branżowy Program Promocji branży Moda Polska, Miasto Mody PTAK oraz Centrum Handlowe Barabashovo w Charkowie. Organizatorzy i Partnerzy przygotowali bogaty program dla polskiego biznesu: wizyty studyjne w ukraińskich firmach, wizyta połączona z prezentacją dotyczącą możliwości współpracy z Centrum Handlowym Barabashovo (utworzenie: polski showroom), spersonalizowane spotkania B2B, konferencja prasowa oraz spotkanie informacyjne dotyczące rynku ukraińskiego. Jesteśmy przekonani, iż wydarzenie jest świetną okazją do nawiązania cennych kontaktów handlowych z ukraińskimi podmiotami i szerokiej promocji polskich firm z branży tekstylnej.

 

ZBH w Kijowie i Fashion Globus Ukraine wraz z partnerami zapewnia następujące działania w Charkowie:

  • transfer na miejscu w Charkowie,
  • realizację działań z agendy: organizacja spotkań B2B, wizyty studyjne w ukraińskich firmach, konferencja prasowa, spotkanie informacyjne, wieczór biznesowy dla polskich i ukraińskich firm,
  • zapewnienie opieki pilota oraz tłumaczeń,
  • prezentacja rynkowa oraz możliwości współpracy polskich firm z ukraińskimi partnerami.

 

Uczestniczące w Misji Gospodarczej polskie firmy pokrywają we własnym zakresie transport na trasie Polska - Charków - Polska oraz koszty zakwaterowania.

 

Proponujemy Państwu ze względów logistycznych rezerwację noclegów w hotelu:

 

Jednocześnie informujemy, iż są dostępne bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Warszawa - Charków - Warszawa. Również mogą Państwo wybrać połączenia drogą kolejową.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 28.03.2019 r. na adres: tetiana.chuzha@paih.gov.pl.

 

W załączniku przesyłamy Państwu:

  1. Program Misji Gospodarczej
  2. Formularz zgłoszeniowy

 

Kontakt do organizatorów:
Pliki do pobrania

Program misji do Charkowa
pdf | 206.75 KB
Pobierz
Formularz zgłoszeniowy uczestnika misji do Charkowa
docx | 156.51 KB
Pobierz