Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWiosenna edycja Salonu Bielizny za nami!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-21 16:48:50
targi, łódź, polska, bielizna, branża bieliźniana, moda polska, 2019, wiosenny salon bielizny

W dniach 16-17 marca 2019 roku w Łodzi po raz ósmy odbył się Salon Bielizny - spotkanie branży bieliźnianej organizowane przez czasopismo Modna Bielizna. Przez dwa dni odwiedzający mieli możliwość obejrzenia nowych kolekcji i poszerzenia swojej wiedzy na temat produktów i sprzedaży.

W spotkaniu wzięły udział polskie i zagraniczne marki, które zaprezentowały się na prawie 60 stoiskach. Większość z nich to doskonale znani odwiedzającym producenci, którzy na Salonie byli po raz kolejny. Obok nich, po raz pierwszy pojawiły się takie marki, jak Bugatti, Comtessa, Comte, Dalia, Dorina, Esprit, James Bradley, Larezza, Mewa, Róża, Sassa Mode, Sawren, Saxx, Vena, Viania, Visti i Ysabel Mora.

 

 

Od początku celem imprezy jest integracja wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się bielizną, począwszy od pojedynczego sklepu, poprzez hurtownie i dystrybutorów, a skończywszy na lokalnych producentach i globalnych markach. Dlatego, z jednej strony, organizatorom tak bardzo zależy na biznesowym aspekcie spotkania, a z drugiej na przyjaznej atmosferze życzliwości i zainteresowania. Salon Bielizny to rzadka okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z pełnymi kolekcjami firm, porozmawiać z osobami decyzyjnymi i podzielić się swoimi uwagami.

 

 

W ciągu dwóch dni bieliźnianego święta w centrum uwagi znajdowały się głównie stoiska wystawców, ale też przygotowano dodatkowe atrakcje: przede wszystkim był to pokaz mody pt. "Dzień z życia kobiety" oraz wykłady i seminarium barfittingowe.

 

 

Wśród prelegentów wystąpiły ekspertki z branży, m.in. Katarzyna Sałata, Izabela Sakutova i Agnieszka Socha. Gościem specjalnym Salonu Bielizny była Dorota Wellman, znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która opowiadała jak nie bać się zmian i jak najlepiej wykorzystać je dla siebie.

 

 

Kolejny Salon Bielizny odbędzie się w końcu września 2019 roku. Już teraz serdecznie na niego zapraszamy.

 

 

Strona wydarzenia: www.salon-bielizny.com