Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRusza nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora "Moda Polska" - rozwiń swój biznes na zagranicznych rynkach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-27 13:00:19
moda polska, akcelerator branżowy, branża modowa, odzież, obuwie, biżuteria, wsparcie polskich firm, ekspansja zagraniczna, eksport, grupa pfr, warsztaty, spotkania b2b

Rusza pilotażowa edycja Akceleratora Branżowego przeznaczonego dla polskich firm z branży modowej. Będzie ona obejmowała producentów m.in.: odzieży, obuwia i biżuterii. Dołącz do programu i zyskaj profesjonalne wsparcie w ekspansji zagranicznej.

Ideą Akceleratora jest połączenie działań całej Grupy PFR, jej partnerów, administracji publicznej oraz firm z branży modowej, w celu wzmocnienia pozycji tych ostatnich w skutecznym skalowaniu biznesu na rynkach zagranicznych. Projekt powstał w wyniku konsultacji z przedsiębiorcami i w odpowiedzi na ich potrzeby poszukiwania szans w eksporcie.

 

Program dedykowany jest przede wszystkim dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które chciałyby rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych. Jego pierwsza edycja potrwa trzy miesiące i będzie składała się z następujących komponentów:

  1. Strefa Rozwiązań (24-25.04.) - weźmiesz udział w dwudniowym spotkaniu warsztatowym, podczas którego zyskasz praktyczną wiedzę o narzędziach służących rozwojowi eksportu, oferowanych przez Grupę PFR oraz podmioty współpracujące z Akceleratorem (PFR S.A., MPiT, BGK, PAIH, PARP, KUKE, KUKE Finance, PFR TFI, ARP);
  2. Strefa Dialogu (15.04-31.05) - w ramach tego etapu będziesz miał/-a wpływ na kreowanie nowych rozwiązań dla eksportu. We współpracy z administracją publiczną i ekspertami przeprowadzisz dialog, prowadzący do zidentyfikowania barier rozwoju w Twojej branży, po to abyś mógł/-a łatwiej prowadzić oraz skalować swoją działalność;
  3. Strefa B2B (26.04-31.05) - weźmiesz udział w spotkaniach B2B z instytucjami z Grupy PFR, po to aby indywidualnie dobrać narzędzia wsparcia eksportu do potrzeb Twojej firmy.

 

Nabór do programu potrwa do 10 kwietnia 2019 r. Nie zwlekaj i zgłoś swoją firmę.

 

Akcelerator Branżowy to nowe wspólne przedsięwzięcie Departamentu Programów Sektorowych Polskiego Funduszu Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Grupy PFR, dedykowane zdynamizowaniu eksportu branż strategicznych wskazanych w rządowej Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. W ramach inicjatywy powstanie łącznie osiem programów akceleracji dla sektorów priorytetowych dla rozwoju polskiej gospodarki (w tym urządzenia medyczne, IT/ICT, części samochodowe i lotnicze).

 

Źródło: www.startup.pfr.pl