Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska moda na czołowych targach branżowych w Europie - WHO’S NEXT - Paryż, 6-9 września 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-08-10 21:54:30
targi, who’s next, who is next, polskie stoisko narodowe, moda, odzież, branżowy program promocji, bpp, moda polska, stoisko informacyjno-promocyjne, potencjał polskiego sektora modowego, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, spotkania b2b, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, paryż, francja

W ciągu 25 lat od czasu pierwszej edycji targów "Who’s next" stały się one obecnie jednym z największych wydarzeń modowych w Europie. Dwa razy do roku targi "Who’s next" odwiedza każdorazowo ok. 50 tys. osób, które mają możliwość zapoznania się z ponad 1200 francuskimi i międzynarodowymi markami odzieżowymi.

Targi WHO IS NEXT

Handlowcy, kupcy, producenci, dziennikarze, trendsetterzy czy też styliści z ponad 100 krajów przyjeżdżają do Paryża, aby poznać trendy na aktualny oraz najbliższy sezon w czasie 4 dni targów oraz wydarzeń towarzyszących jak np. seminaria, prezentacje, wystawy, konferencje.

 

Dla wszystkich osób zainteresowanych zrównoważoną modą Organizator zaplanował dodatkowe wydarzenie o nazwie "IMPACT". 4 sektory (recycling, handmade, human rights, green tech), warsztaty, animacje oraz koncerty będą miały za zadanie przybliżyć temat odpowiedzialności i świadomych działań w modzie.

 

Wydarzenie IMPACT

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w czasie targów "Who’s Next" zorganizuje narodowe stoisko promocyjne, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora modowego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska! Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami.

 

Projekt stoiska PAIH - targi WHO IS NEXT - Paryż

 

Zarówno obecni na targach przedsiębiorcy jak i nieobecni, mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych, będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów. Materiały (o wadze maks. 2 kg) można przesyłać na adres:

 

MAJA JUSTYNA, ANASTAZJA KACZMAREK

PAIH S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

z dopiskiem: Targi WHO’S NEXT- PARYŻ - projekt Brand - Moda polska.

 

Filmy promocyjne (maks. 300 MB) należy przesyłać przez we transfer na adres: pawel.tomkowiak@mtp.pl z dopiskiem: Targi WHO’S NEXT -Paryż- film promocyjny.

 

Materiały promocyjne można przesyłać do dnia 18 sierpnia 2019 r.

 

Wszelkie działania prowadzone przez PAIH S.A. w czasie targów są dla polskich przedsiębiorców nieodpłatne.

 

Polskie stoisko narodowe na targach "Who is next" w Paryżu zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Moda Polska w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest stronie serwisu poświęconego promocji sektora Moda Polska.