Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z organizatorami Moscow Fashion Week

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-07-15 12:11:12
spotkanie, warszawa, polska, moda, odzież, obuwie, kosmetyki, moscow fashion week, polskie dni mody, spotkanie informacyjne dla firm, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

W dniu 17 lipca 2019 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne dla firm, które są zainteresowane wzięciem udziału w Moscow Fashion Week.

logo MFW

  • Rusza kolejna edycja Polskich Dni Mody na Moscow Fashion Week

Moskwa kolejny raz stanie się stolicą światowej mody. Już w październiku rusza kolejna edycja Moscow Fashin Week. Swoją obecność zaznaczą na nim również polscy projektanci, producenci odzieży, obuwia oraz kosmetyków. W ramach imprezy odbędzie się Śniadanie Biznesowe oraz wieczorny Koktajl, którego organizatorem będzie Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. Podczas Śniadania Biznesowego będzie możliwość zapoznania się z doświadczonymi ekspertami (znającymi lokalny rynek rosyjski), producentami odzieży, dystrybutorami i właścicielami sieci handlowych. Będzie to świetna okazja do bezpośredniego zapoznania potencjalnych partnerów rosyjskich.

 

Chętne firmy będą mogły zaprezentować swoje kolekcje na pokazach mody, zaś wieczorne przyjęcie koktajlowe będzie okazją do kontynuowania rozmów z potencjalnymi importerami oraz nawiązania kontaktów biznesowych ze świata mody.

 

W dniu 17 lipca organizatorzy MFW ze strony rosyjskiej odwiedzą Warszawę, aby opowiedzieć Państwu o szczegółach, formacie wydarzenia i kwestiach uczestnictwa zainteresowanych firm. Spotkanie odbędzie się o godz. 11:00 w Hotelu Warszawa (Sala nr 1, Plac Powstańców Warszawy 9).

 

Agenda

  • 10:30 - Rejestracja uczestników
  • 11:00 - Wprowadzenie, dr Krzysztof Senger
  • 11:15 - Elnara Dadasheva, prezentacja Moscow Fashion Week
  • 11:30 - Dawid Cecuda, prezentacja projektu Polskiego Dnia Mody w ramach Moscow Fashion Week
  • 11:45 - Przerwa kawowa
  • 12:00 - Luiza Bednarowska - Kopyść, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ubezpieczeniowych, KUKE

 

W ramach spotkania będą mogli Państwo omówić szczegóły dotyczące uczestnictwa, przedstawić swoje oczekiwania względem organizatorów, omówić indywidualne warunki udziału.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego do dnia 16 lipca 2019 r.

 

Język spotkania: j. angielski, j. polski (brak tłumaczenia symultanicznego jak było podane wcześniej).

 

Zapraszamy serdecznie do udziału.