Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu20. AMBERMART zaprasza na premierę jesiennych kolekcji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-05 08:41:00
gdańsk, polska, moda, bursztyn, targi bursztynu, ambermart, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

Targi bursztynu AMBERMART łączą w sobie elementy biznesowe, popularno-naukowe, szkoleniowe i rozrywkowe - dzięki temu spotkanie to jest niezmiennie atrakcyjne dla wszystkich miłośników bursztynu. W tym roku impreza odbędzie się w Gdańsku po raz 20. w dniach 29-31 sierpnia.

ambermartpl960dd901b94fda4092b413dec830b27f9b9

Wiedza o bursztynie

Trendy i sposoby komunikowania w epoce internetu będą również motywem przewodnim wykładów i prezentacji, składających się na konferencję towarzyszącą targom. W jej trakcie dowiemy się o mechanizmach interpretowania wizualnych i marketingowych komunikatów przez generację Z - odbiorców wychowanych już w całości w kulturze przeglądarek, postaramy się również rozpoznać obszary w których opowieść o bałtyckim bursztynie może otrzymać atrakcyjną narrację i odwoływać się do współczesnego języka oraz mitów pop-kultury.
 

GDAŃSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018 jewellery by Danka Kruczkowska fashion by Jola Słoma i Mirek TrymbulakŹródło: GDA NSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018 jewellery by Danka Kruczkowska fashion by Jola Sloma i Mirek Trymbulak

 

Konkurs na najlepszy produkt

Jak co roku będziemy poszukiwali najlepszych produktów spośród oferty wystawców AMBERMARTU. Zgłoszone prace oceni międzynarodowe Jury. Wśród wyróżnionych w ten sposób obiektów zwykle znajdują się najbardziej wartościowe wzorniczo i przemyślane wykonawczo obiekty, których wizerunek staje się w kolejnych latach elementem strategii reklamowych kolejnych edycji bursztynowych targów, a niekiedy nawet wizytówką całej branży bursztynowej. Pozostajemy z nadzieją, że także w tym roku uda nam się wyłonić tego rodzaju przedmioty.
 

GDAŃSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018jewellery by Ambermoda Mariusz Gliwiński fashion by Michał StarostŹródło: GDA NSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018 jewellery by Danka Kruczkowska fashion by Jola Sloma i Mirek Trymbulak

 

Wystawa BALTIC AMBER. Legacy & Modernity

Po spektakularnym sukcesie przygotowanej przez Urząd Miasta Gdańska oraz Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku wystawie "Bursztyn Bałtycki. Dziedzictwo i Nowoczesność" prezentowanej podczas Biennale Sztuki w Wenecji w prestiżowej galerii Spazio SV niedaleko placu San Marco. Staranną selekcję ponad stu unikatowych obiektów bursztynniczych, wybranych przez kuratora wystawy, prof. Sławomira Fijałkowskiego obejrzeć będzie można w samym sercu gdańskiej Starówki - w Sali Morskiej Ratusza Staromiejskiego. Termin wystawy nie został wybrany przypadkowo - liczymy, że ekspozycja stanie się wakacyjną atrakcją nie tylko dla licznie odwiedzających Gdańsk turystów, ale także zostanie uwzględniona przez fachową publiczność, której podstawowym celem przyjazdu są targi AMBERMART.
 

GDAŃSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018 jewellery by Danka Kruczkowska fashion by Jola Słoma i Mirek TrymbulakŹródło: GDA NSK AMBER LOOK jewellery fashion 2018 jewellery by Danka Kruczkowska fashion by Jola Sloma i Mirek Trymbulak

 

Formuła łączenia biznesowych zobowiązań oraz wysokojakościowej oferty kulturalnej, w centrum której znajdują się historyczne i współczesne obiekty kultury materialnej z zastosowaniem bałtyckiego bursztynu stała się od niedawna wspólną strategią Międzynarodowych Targów Gdańskich, Miasta Gdańsk oraz jego instytucji, których synergicznym celem jest wzmocnienie wizerunku bursztynu jako atrakcyjnego surowca jubilerskiego oraz roli Gdańska jako Światowej Stolicy Bursztynu.
 

GDAŃSK AMBER LOOK jewellery fashion 2019 jewellery by Danka Czapnik fashion by Katarzyna KonieczkaŹródło: GDA NSK AMBER LOOK jewellery fashion 2019 jewellery by Danka Czapnik fashion by Katarzyna Konieczka

 

Święto Ulicy Mariackiej

Zwieńczeniem AMBERMARTU będzie towarzyskie spotkanie na ulicy Mariackiej - uznawane za najpiękniejszą w Gdańsku i nazywanej także Bursztynową Piątą Aleją - tym razem pod hasłem "Bursztynowa Mariacka". Organizatorzy - Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie - zapraszają do spędzenia potargowego wieczoru w atmosferze sztuki i designu w niezwykłej, architektonicznej scenerii oraz licznych atrakcji muzycznych, wystawienniczych, związanych z popularyzacją wiedzy o bursztynie na tej niezwykłej ulicy.

 

AMBERMART 2019

 • Data:
  29-30 sierpnia, godz. 10:00-18:00
  31 sierpnia, godz. 10:00-16:00
 • Miejsce:
  AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
 • Rejestracja online dla gości branżowych oraz mediów:
  www.ambermart.pl
 • Organizacja:
  Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
   

Kontakt:

tel. +48 58 55 49 134

amberif@mtgsa.com.pl

www.ambermart.pl