Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach biżuteryjnych w Japonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-06 11:21:42
targi, international jewellery tokyo, polskie stoisko narodowe, biżuteria, branżowy program promocji, bpp, moda polska, stoisko informacyjno-promocyjne, potencjał polskiego sektora modowego, potencjał polskiego sektora biżuteryjnego, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, spotkania b2b, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, japonia, tokio

"International Jewellery Tokyo" to czołowe targi biżuteryjne, które corocznie gromadzą profesjonalistów z branży z Japonii oraz większości regionów świata. Szacuje się, iż w wydarzeniu weźmie udział ponad 400 wystawców oraz około 12.000 kupców.

International Jewellery Tokyo 2019

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w czasie targów "International Jewellery Tokyo", które odbędą się w dniach 23-25 października 2019 r. zorganizuje narodowe stoisko promocyjne, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora modowego i biżuteryjnego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska! Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami.

 

International Jewellery Tokyo -projekt stoiska

 

Zarówno obecni na targach przedsiębiorcy jak i nieobecni, mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych, będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów. Materiały (o wadze maks. 2 kg) można przesyłać na adres:

 

MAJA JUSTYNA, WOJCIECH NOWICKI

PAIH S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

z dopiskiem: Targi IJT Tokyo- projekt Brand - Moda polska.

 

Filmy promocyjne (maks. 300 MB) należy przesyłać przez we transfer na adres: pawel.tomkowiak@mtp.pl z dopiskiem: Targi "IJT Tokyo" - film promocyjny.

 

Materiały promocyjne można przesyłać do 1 października 2019 r.

 

Wszelkie działania prowadzone przez PAIH S.A. w czasie targów są dla polskich przedsiębiorców nieodpłatne.

 

Polskie stoisko narodowe na targach "IJT Tokyo" w Japonii zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Moda Polska w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest stronie serwisu poświęconego promocji sektora Moda Polska.