Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko narodowe na targach biżuteryjnych w Japonii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-06 11:21:42
targi, international jewellery tokyo, polskie stoisko narodowe, biżuteria, branżowy program promocji, bpp, moda polska, stoisko informacyjno-promocyjne, potencjał polskiego sektora modowego, potencjał polskiego sektora biżuteryjnego, materiały promocyjne, materiały audiowizualne, konferencja prasowa, spotkania b2b, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, japonia, tokio

"International Jewellery Tokyo" to czołowe targi biżuteryjne, które corocznie gromadzą profesjonalistów z branży z Japonii oraz większości regionów świata. Szacuje się, iż w wydarzeniu weźmie udział ponad 400 wystawców oraz około 12.000 kupców.

International Jewellery Tokyo 2019

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w czasie targów "International Jewellery Tokyo", które odbędą się w dniach 23-25 października 2019 r. zorganizuje narodowe stoisko promocyjne, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora modowego i biżuteryjnego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska! Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami.

 

International Jewellery Tokyo -projekt stoiska

 

Zarówno obecni na targach przedsiębiorcy jak i nieobecni, mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych, będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów. Materiały (o wadze maks. 2 kg) można przesyłać na adres:

 

MAJA JUSTYNA, WOJCIECH NOWICKI

PAIH S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa

z dopiskiem: Targi IJT Tokyo- projekt Brand - Moda polska.

 

Filmy promocyjne (maks. 300 MB) należy przesyłać przez we transfer na adres: pawel.tomkowiak@mtp.pl z dopiskiem: Targi "IJT Tokyo" - film promocyjny.

 

Materiały promocyjne można przesyłać do 1 października 2019 r.

 

Wszelkie działania prowadzone przez PAIH S.A. w czasie targów są dla polskich przedsiębiorców nieodpłatne.

 

Polskie stoisko narodowe na targach "IJT Tokyo" w Japonii zostało zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Moda Polska w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest stronie serwisu poświęconego promocji sektora Moda Polska.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Biżuteria artystyczna

Jesteśmy pracownią jubilerską, w której tworzymy biżuterię artystyczną ręcznie malowaną. Wzory na...
Polska - CZĘSTOCHOWA 2020-10-23 Dodał: Marzena Królikowska-Kukuła Przemysł jubilerski Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert