Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBieliźniany weekend w Łodzi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-16 12:53:02
targi, łódź, polska, bielizna, branża bieliźniana, moda polska, 2019, salon bielizny

Salon Bielizny to jedyne targi branżowe dla producentów i sprzedawców bielizny w Polsce. W dniach 5-6 października 2019 roku odbyły się w Łodzi po raz dziewiąty. Wzięło w nich udział 80 wystawców, w tym 75 producentów wyrobów gotowych i 5 firm z materiałami i surowcami do produkcji.

Salon Bielizny

Wśród gości dominowali przedstawiciele handlu detalicznego, czyli właściciele i personel wielomarkowych sklepów z bielizną, ale pojawiły się też specjalistyczne hurtownie, inni producenci, projektanci i dystrybutorzy. Wystawcy zauważyli znaczącą obecność osób z zagranicy, w tym głównie z Rosji i Ukrainy, ale też z Czech i Słowacji, Włoch, Kazachstanu, Łotwy, Litwy, Izraela, Libanu czy Hondurasu.

 

Salon Bielizny Salon Bielizny

 

Salon Bielizny okazał się prawdziwym świętem całej branży. Panowała na nim iście rodzinna atmosfera. Wystawcy serdecznie przyjmowali stałych klientów, ale i z otwartością pokazywali swoje kolekcje nowym. Wszystkie stoiska prezentowały się wyjątkowo - widać, że włożono w ich przygotowanie mnóstwo pracy. Często podkreślano, że targi w ciągu kilku lat zyskały niemal światowy poziom.

 

Salon Bielizny Salon Bielizny

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia, szczególnie te poświęcone nowościom i bestsellerom z fachowym komentarzem specjalistek od brafittingu. Spotkanie z Tomaszem Kammelem przyciągnęło mnóstwo widzów. Prawdziwą niespodzianką okazał się występ Rafała Brzozowskiego, który uświetnił 25-lecie marki Nipplex podczas galowego pokazu. Pokaz jest nieodłącznym elementem każdej edycji Salonu. Tym razem organizatorzy zabrali publiczność na cyrkową arenę, by, jak zawsze w ciałopozytywnym duchu, pokazać różnorodność typów i osobowości kobiet. Obok modelek prezentujących najnowsze kolekcje bielizny, pojawili się żonglerzy i akrobaci.

 

Salon Bielizny Salon Bielizny

 

Salon Bielizny z każdym rokiem wyróżnia się energią, entuzjazmem i masą radości, a jednocześnie ma ogromne znaczenie biznesowe dla polskiej branży bieliźnianej.

 

Salon Bielizny Salon Bielizny

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

 

Zdjęcia z pokazu można oglądać na Facebooku magazynu Modna Bielizna.

 

Transmisja pokazu: