Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZ.P.CH:TEXPOL Sp.zo.o.

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
W 1995 roku rozpoczęliśmy działalność jako spółka Texpol. Zbudowaniu firmy przyświecała idea, aby stworzyć idealne ręczniki. Nie tylko dobre. Chcieliśmy, aby nasze produkty były najlepsze. Aby system technologiczny i produkcyjny był projektowany zawsze z myślą o Kliencie.

Z czasem sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę, dodając do asortymentu komplety pościeli, szlafroki, ściereczki kuchenne. Chcąc aby produkty Texpol były z Państwem każdego dnia.

Od lat stawiamy na innowacje, unowocześniając park maszynowy. Obecnie korzystamy z najlepszych i najbardziej wydajnych krosien, dostępnych na europejskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w planowaniu produkcji możemy zapewnić, że wszystkie zamówienia będą realizowane w jak najkrótszym czasie.

Od 2008 roku potwierdza to certyfikat ISO 9001:2008.

JEDNOŚĆ Z NATURĄ.
Zadaliśmy sobie jednak pytanie – czy możemy stworzyć lepsze produkty? Delikatniejsze, wyroby o właściwościach, których dotąd nie mogła zapewnić żadna inna firma?

Oczywiście, że możemy. W 2009 roku uruchomiliśmy nowatorską produkcję tkanin, ze 100% CV z bambusa. Wspięliśmy się na wyższy poziom jakości. Zaczęliśmy tworzyć produkty luksusowe, które oczarowały setki najbardziej wymagających Klientów. Stworzyliśmy kolekcję bamboo-line, w skład której wchodzą tkaniny, ręczniki, pościele, koszule a nawet pieluszki dla dzieci i niemowląt.

Jako jedyna firma w Polsce produkujmy najszlachetniejsze tkaniny bambusowe, bez żadnych domieszek. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że dajemy naszym Klientom wyroby ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia a przy tym delikatne w dotyku niczym jedwab.

W czerwcu 2013r. nasza firma została Laureatem Konkursu XXIII edycji Teraz Polska w kategorii Produkt, za tkaninę ze 100% CV z bambusa. Potwierdziło to innowacyjność oraz bezsprzeczną jakość naszych wyrobów.

WYMAGAMY PRZEDE WSZYSTKIM OD SIEBIE.
Każdy wyprodukowany przez nas wyrób poddawany jest restrykcyjnej polityce jakości. Uważamy, że największym szacunkiem jakim możemy obdarzyć naszych Klientów, to dostarczyć im wyroby najlepszej jakości. Wyroby, których sami używamy na co dzień w naszych sypialniach i łazienkach.

POMAGAMY
Człowiek jest dla nas jedną z największych wartości. Dlatego od czasu powstania firmy pomogliśmy wielu fundacjom, działającym na rzecz najsłabszych – dzieci, ciężko chorych oraz niepełnosprawnych. Kierujemy się zasadą, że każde życie jest tak samo ważne.

PRZYSZŁOŚĆ
Lubimy wyznaczać sobie ambitne cele. Tworzyć rzeczy nowe, ekscytujące. Zarazem trzymając się tych samych zasad, które ustaliliśmy prawie dwadzieścia lat temu. Dzięki którym, jesteśmy tacy jacy jesteśmy. Już teraz pracujemy nad tkaninami bazującymi na wykorzystaniu m.in. bursztynu, alg morskich.

Te wszystkie elementy, zasady, wartości sprawiły, że pracują dla nas najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy przygotują i stworzą dla Państwa produkty nietuzinkowe, ekologiczne i piękne.

Działalność
Typ
Produkcja
Zatrudnienie
Ponad 50 osób
Strona internetowa
www.texpol.net.pl
Forma prawna
Spółka osobowa
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
  • Azja
  • Australia i Oceania
  • Ameryka Północna
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów
Oczekiwania partnerskie
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
  • Poszukuje nowych możliwości biznesowych
  • Szukam partnera biznesowego


Wydarzenia, w których biorę udział

Załączone zdjęcia

Ręcznik żakardowy
Ręcznik żakardowyAdres
Polska
Borkowice 26
Dłutów
95-081
Fax: +48 44 634 0518
Tel: +48 +48 44 634 05 78
E-mail: biuro@texpol.net.pl
Regon : 590377271
VAT UE : PL 769-10-07-154